• Modernizacja zestawów komputerowych.

Przeprowadzona została modernizacja 110 szt. komputerów, które Gmina Rybno zakupiła w ramach projektu pod nazwą „Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Rybno”.

• Spotkanie informacyjne.

W najbliższy wtorek, 18 listopada 2014 r. o godzi. 14:00 w Rybnie przy ulicy Lubawskiej 15 (sala OSP) odbędzie się spotkanie informacyjne dla uczestników projektu pn. „Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Rybno”.

• Umowa na dostawę internetu.

Znamy już wykonawcę usługi polegającej na zapewnieniu stałego dostępu do Internetu dla beneficjentów ostatecznych zakwalifikowanych do udziału w projekcie pn. „Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Rybno”.

• Zapytanie ofertowe

ZAPYTANIE OFERTOWE: ubezpieczenie sprzętu komputerowego zakupionego w ramach projektu pn. „Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Rybno”

• Umowa na dostawę sprzętu komputerowego

We wtorek, 4 listopada 2014 r. w Urzędzie Gminy Rybno miało miejsce podpisanie umowy na wykonanie dostawy komputerów realizowanej w ramach projektu „Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Rybno”.

• Zapytanie ofertowe

ZAPYTANIE OFERTOWE: Świadczenie usługi stałego dostępu do Internetu w ramach projektu pn. ”Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Rybno”

• II Przetarg nieograniczony

Zakup wraz z dostawą i instalacją sprzętu komputerowego, serwisu zestawów, modernizacją zestawów oraz szkoleniem, dla gospodarstw domowych oraz jednostek podległych w ramach projektu: "Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Rybno".

• Przetarg nieograniczony

• Zapytanie ofertowe

ZAPYTANIE OFERTOWE na wykonanie i dostawę materiałów promocyjnych i reklamowych w ramach projektu pn. „Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Rybno”

• Wyniki rekrutacji do projektu

Zakończył się etap rekrutacji do projektu pod nazwą "Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Rybno".

• Przedłużenie rekrutacji

Urząd Gminy Rybno informuje, iż termin rekrutacji do projektu "Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Rybno" ulega przedłużeniu do dnia 07.07.2014 r. do godziny 14:00

• Rozpoczęcie rekrutacji

Rozpoczął się nabór uczestników projektu. Wszystkie osoby chcące skorzystać ze wsparcia oferowanego w ramach projektu są zobowiązane złożyć kompletne wnioski w terminie do dnia 30.06.2014r. do godziny 15:30. Wnioski złożone po tym terminie, lub wnioski niekompletne zostaną rozpatrzone negatywnie.